Data artykułu: 2021-01-21 Wracamy z warsztatami!


Z przyjemnością przekazujemy Wam niusa! Otwieramy zapisy na cykliczne warsztaty szycia dla dzieci. :) Zapraszamy artystyczne dusze i szyciomaniaków do dołączenia do grup: dla uczestników, którzy co nieco ogarniają na maszynie we wtorki lub czwartki oraz do "świeżaków" w środy. Spotkania będą odbywały się w pracowni by Olqa. <3 Startujemy w pierwszym tygodniu lutego! Zapisy poprzez formularz "Panel Qumpla", a na wszelkie pytania odpowie Pani Quasia kontakt@olqa.pl

Do zobaczenia!

Data artykułu: 2020-12-15 Ferie dla szyciomaniaków


Nie tylko sportem człowiek żyje. Dlatego uruchamiamy kreatywne ferie w qumpelskim klimacie. Będzie się działo! Jak zwykle mamy dla Was przygotowanych dużo ciekawych projektów, luźną atmosferę i fajnie spędzony czas :)

Szczegóły oferty poznacie tutaj lub poprzez wiadomość na kontakt@olqa.pl

Już nie możemy się doczekać spotkania z Wami! Ola&Quasia

Data artykułu: 2020-12-01 Breaking News!


Już niedługo startujemy z warsztatami w naszej nowej miejscówce! Pani Ola i Quasia już prawie uwiły swoje krawieckie gniazdko, ale niestety pandemia trochę pokrzyżowała plany oficjalnego otwarcia pracowni. Dlatego już teraz możemy zaprosić Was na pierwsze warsztaty w kameralnym gronie, tym razem w klimacie bożonarodzeniowym. Zainspirowały nas elfy-pomocnicy Św. Mikołaja i każdy z nas będzie mógł się wczuć w jego rolę. A dlaczego? Zerknijcie na szczegóły w wydarzeniu - o tutaj :)

Szybciutko wysyłajce zgłoszenia do Pani Quasi k.kuchta@qumple.pl !

Dlaczego Qumple?

Po raz kolejny wszystko zaczęło się od przyjaźni :) Na Wydziale Chemii spotkały się Rewelka i Wróbel :) Obie były lekko zakręcone i stworzyły w stolicy niezłą MIKSTURĘ eksperymentów oraz szalonych doświadczeń dla dzieciaków!

Jednocześnie w Trójmieście okrutny los skierował na siebie Kasię i Olcię - dwie lokalne fanatyczki szycia na maszynach. Dziwnym trafem też się troszkę bardzo polubiły i uruchomiły Qumple na Miarę, czyli warsztaty szycia dla dzieci i dorosłych :D

Nie pytajcie jak to się stało, że spotkaliśmy się wszyscy razem :P

Co oferujemy?

Przede wszystkim super zabawę, dużo uwagi i szacunku bo to jest najważniejsze dla nas, naszych małych i tych nieco większych Qumpli!

Zdarzy się też czasem, że uczestnicy warsztatów posiądą nieco wiedzy i umiejętności, stworzą "coś z niczego" a nawet zawiążą nowe przyjaźnie. 

Sugerujemy więc dobrze się zastanowić, zanim wyślecie na nasze warsztaty naukowe, szycia na maszynie lub urodzinki swoje pociechy :D

 

Wróbel (Karolina Hawryluk)

Instruktor warsztatów Qumple Mikstura

Już podczas studiów wiedziałam, że nie wytrzymam pracy w nudnym, cichym i spokojnym laboratoruim.... Bo lubię cieszyć się życiem, lubię przebywać z wesołymi ludźmi, a cisza i spokój mnie dobijają! Dlatego też postanowiłam przelać swoją chemiczną pasję na najbardziej zwariowanych bzików jakimi są dzieci! A więc Qumple, jeżeli macie ochotę trochę się nauczyć, a przy okazji świetnie się bawić to koniecznie musimy się poznać, albo spotkać ponownie, bo być może spotkaliśmy się już na różnych Qumplowych imprezach:)

 Rewelka (Ewelina Chojnowska)

Instruktor warsztatów Qumple Mikstura/ Instruktor warsztatów Qumple na Miarę

Pierwsze warsztaty chemiczne dla dzieci poprowadziłyśmy z Wróblem jeszcze na studiach. Spodobało się nam tak bardzo, że postanowiłyśmy zajmować się tym na co dzień. I wiecie co? Podziałało! Do dzisiaj eksperymentujemy z dzieciakami, wywołując zaciesz na ich buźkach, ale również na naszych :) Dodatkowo mam bzika na punkcie wszelkiego rękodzieła i projektów DIY. Próbowałam już prawie wszystkiego, ale zdecydowanie i niezaprzeczalnie me serce skradła maszyna do szycia! :D mówię Wam, po prostu szał! Musicie spróbować! To co, do zobaczenia na warsztatach? ;)

 


 

Quasia (Katarzyna Kuchta)

Instruktor warsztatów Qumple na Miarę

Odkąd pamiętam kręciło mnie rękodzieło, ale nigdy nie myślałam o szyciu na maszynie. Zawsze myślałam sobie: „Przecież ja tego nie ogarnę”. Jednak, gdy dostałam od mamy jej superaśnego, starego Łucznika, nie mogłam się powstrzymać :D Zaczęło się oczywiście od kilku szyciowych wpadek, ale potem jak ruszyłam z kopyta, to nikt nie mógł mnie zatrzymać. Na co dzień szyję dla siebie, znajomych i rodziny, ale największą frajdę mam, kiedy mogę dzielić się tą pasją z innymi, zdolnymi Qumplami. Więc jeśli chcesz mnie gdzieś spotkać, to weekendy najczęściej spędzam w trójmiejskich szkołach przy maszynie ;)

 

 

Olcia (Aleksandra Rowińska) 

Instruktor warsztatów Qumple na Miarę

Do tej pory byłam znana w Qumplach głównie jako „pani księgowa” ;) ale odkąd poczułam w sobie „powołanie do maszyny” już nie da się mnie od niej odpędzić! (może poza córką próbującą się w tym czasie wdrapać na parapet… ) Początki nie były łatwe, ale teraz czerpię z szycia samą przyjemność. Cały czas mam głowie nowe pomysły i nie mogę się doczekać chwili, aż je zrealizuję lub podzielę się nimi z uczestnikami naszych niepowtarzalnych warsztatów :D

 

 

 

 

 

Misja Qumpli

Nasz cel to stworzenie super zajęć dla dzieci, gdzie każdy jest zaanagażowany, chłonie wiedzę wszelkimi zmysłami no i przede wszystkim świetnie się bawi. Dobra zabawa to najlepsza droga w poznawaniu świata. 

Nasze zajęcia są ściśle ukierunkowane, chemia, fizyka, szycie, ale staramy się przekazywać oprócz wiedzy związanej z tematem warsztatów, mnóstwo świetnych wartości. Wychowujemy i motywujemy, a przede wszystkim kładziemy nacisk na Qumpelską atmosferę, bo umiejętność zdobywania Qumpli to super cecha :)

Świetnie dobrana kadra instruktorska wywoła uśmiech i zachwyt na każdej twarzy, a kto wie... może rozbudzimy w kimś prawdziwą pasję na całe życie? Czekamy w przyszłości na Qumplowych Naukowców i Artystów :)

Motywatorki Qumpli

Qumple to nie zwyczajne zajęcia, to Styl życia! Dlatego też staramy się wychwycić u naszych uczestników wszelkie dobre zachowania, nagrodzić je i pokazać innym, że warto je naśladować - stąd pomysł na realizajcę tzw. Motywatorków. Uczestnicy zajęć zawsze mogą otrzymać specjalną Qumplową Odznakę:

Jednym słowem Qumpel czyścioch! Dba o prządek wokół siebie i na całej sali.

 

 

 

Prawdziwy Qumpel kozak, a nie maruda! Wytrwały, regularnie uczęszczający na warsztaty, samodzielny podczas pracy, potrafi uważnie słuchać i wykonywać polecenia!

 

 

Przychodzi na warsztaty jak na wybieg:P ubrany w uszytych przez siebie ubraniach i akcesoriach (dotyczy Qumpli na Miarę, chociaż jak ktoś zaopatrzy się we własny fartuch do eksperymentów też ma szansę :P a jak go sam uszyje to szacun na dzielni :P) 

 

 

Qumpel z bananem na twarzy i z poczuciem humoru w każdej sytuacji.

 

 

 

Dla Qumpla, który pomaga innym, udziela cennych rad. „Zastępca instruktora” na warsztatach Qumple na Miarę.

 

 

 

Dla Qumpla, który pomaga innym, udziela cennych rad. „Zastępca instruktora” na warsztatach Qumple Mikstura

Warsztaty naukowe

Jak powszechnie wiadomo Qumple bez opamiętania i litości zarażają wirusem Q! A, że wirus ten nie jedno ma imię, to zarażamy też szalonym zamiłowaniem do jeszcze bardziej szalonych ekperymentów!

Zapraszamy na spotkania z chemią i fizyką w każdym wydaniu i w każdym wieku :D Tutaj nie będziemy się uczyć z podręczników, będziemy oglądać, dotykać, mieszać, przelewać, wylewać i wybuchać! 


Stworzymy w Waszej Szkole, Przedszkolu czy gdzie tylko sobie życzycie, prawdziwe laboratorium, w którym każdy będzie mógł poczuć się niczym naukowiec! Fajnie? No pewnie ze fajnie! Odłożymy na bok zeszyty, bo wiedza będzie dosłownie parowała z każdej kolby i zlewki :)


Czas trwania:  45 min.

Liczba uczestników: od 10 do 25 osób.

Tematyka warsztatów: Kolorowe eksperymenty, Chemiczne wulkany, Para, piana i ciśnienie, Ekologia, Magnetyzm, Elektronika, Kryminalistyka, Chemiczne Glutki oraz wiele, wiele innych bo... pomysły nam się nie kończą :)

Miejsce: Warsztaty organizujemy na terenie Warszawy i okolic oraz na terenie Trójmiasta. Chętnie odwiedzimy Wasze szkoły i przedszkola.

O cyklicznych zajęciach organizowanych przez nas np. w Domach Kultury, będziemy informować na bieżąco, na naszej stronce oraz fb. W szkołach zajęcia mogą się odbywać cyklicznie lub jednorazowo, eksperymenty są zawsze dopasowane do wieku i wielkości grupy. Zachęcamy do kontaktu :)

Koszt: Cena ustalana indywidualnie.

 

 

Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami, przekonamy Cię dlaczego nasze Warsztaty to najlepszy pomysł na spędzanie wolnego czasu dla Twojego Dziecka! :)

Kontakt:

 

Warsztaty (Trójmiasto)  Warsztaty (Warszawa)      

 

Kasia Kuchta
Tel. 663 566 140
k.kuchta@qumple.pl

Karolina Hawryluk 
Tel. 535 180 170
k.hawryluk@qumple.pl
     
  Ewelina Chojnowska 
Tel. 604 453 446
e.chojnowska@qumple.p

 

 

Warsztaty szycia na maszynie

Zaczęło się od wyciągnięcia maszyny ze strychu babci Marianki, a potem rozkmina: co dalej? Nie zniechęcając się pierwszymi niepowodzeniami, małymi krokami od poszewki na poduszkę do stylowego płaszcza.

Samo szycie nie dawało nam tyle radości, co dzielenie się pasją z innymi. Zaczęło się od zajawki fashion na obozach, a że radość z szycia i chęć tworzenia wśród dzieci przekroczyła nasze oczekiwania - spotykamy się w trakcie roku szkolnego w różnych miejscówkach i szyjemy!


Jak tylko w naszych głowach pojawi się ekstra pomysł szyciowy, od razu bierzemy się za jego realizację. Informacja o warsztatach pojawia się na naszej stronie oraz jako wydarzenie na facebook’u.

Czas trwania: Najczęściej 90 - 120 min. w zależności od stopnia trudności projektu :)

Uczestnicy:

 • Dzieci w wieku od 6 lat :D
 • Dorośli bez górnej granicy wieku :P

Formy warsztatów:

 • Zajęcia grupowe od 6 - 10 osób - każdy uczestnik ma do dyspozycji "swoją" maszynę :D
 • Lekcje indywidualne

Przykładowe projekty: Poducha (kotek, chmurka, renifer), workoplecak, piórnik, dwustronna czapka, apaszka, komin, bluzka, leginsy, wyprawka dla niemowlaka, ozdoby choinkowe... i wszystko co sobie tylko wymyślimy :D

Miejsce:

 • Trójmiasto – Zajęcia grupowe odbywają się głównie w szkołach w Gdańsku, Gdyni i Sopocie, ale... intensywnie pracujemy nad stworzeniem własnej pracowni :D Indywidualnie spotykamy się zwykle w domowym zaciszu :)
 • Warszawa – Na terenie współpracujących z nami szkół podstawowych oraz Domach Kultury jak i indywidualnie w umówionym miejscu :)

Cena:

 • Zajęcia grupowe od 60 zł od osoby w zależności od rodzaju projektu
 • Zajęcia indywidualne - ustalamy indywidualnie :P

Dodatkowo jeśli zbierze się ekipa 6 osób, chcących zrealizować konkretny projekt szyciowy albo czekających na nasze propozycje, to bez wahania zorganizujemy warsztaty „na życzenie” :D

 

Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami, przekonamy Cię dlaczego nasze Warsztaty to spoko pomysł na spędzanie wolnego czasu dla Twojego Dziecka ! :)

Kontakt:

Kasia Kuchta
Tel. 663 566 140
k.kuchta@qumple.plCykliczne warsztaty szycia na maszynie

Qumple na Miarę przechodzą na kolejny poziom! Dla zapalonych szyciomaniaków proponujemy cykliczne spotkania, podczas których nie tylko zgłębimy tajniki szycia, ale również stworzymy wiele ciekawych i praktycznych projektów. A do tego będziemy spotykać się w pracowni krawieckiej z prawdziwego zdarzenia. :)

Obczajcie co tym razem dla Was przygotowaliśmy!

 

Zapisy ruszają 20 stycznia!

GRUPA 1

Miejsce: pracownia by Olqa, ul. Budowlanych 29/3, Gdańsk

Termin i czas trwania: wtorki godz. 17:00 – 18:30 (pierwszy i trzeci wtorek miesiąca)

Uczestnicy: dziewczynki od 8 lat, znające podstawy obsługi maszyny do szycia

Cena:

 • 520 zł / semestr (8 spotkań) 

 

GRUPA 2

Miejsce: pracownia by Olqa, ul. Budowlanych 29/3, Gdańsk

Termin i czas trwania: środy godz. 17:00 – 18:30 (pierwsza i trzecia środa miesiąca)

Uczestnicy: dziewczynki od 8 lat, chcące nauczyć się szyć na maszynie od podstaw

Cena:

 • 520 zł / semestr (8 spotkań) 

 

GRUPA 3

Miejsce: pracownia by Olqa, ul. Budowlanych 29/3, Gdańsk

Termin i czas trwania: czwartki godz. 17:00 – 18:30 

Uczestnicy: dziewczynki od 8 lat, znające podstawy obsługi maszyny do szycia


Program:

 • Cykliczne spotkania – 4 razy w miesiącu (luty - maj)
 • Projekty dostosowane do nabywanych umiejętności podczas kolejnych spotkań
 • Urozmaicona lista projektów - nie lubimy się powtarzać :)

Cena:

 • 960 zł / semestr (16 spotkań) - przy płatności za semestr z góry

 

Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i wyjaśnimy dlaczego szycie jest mega zajawką dla Twojego Dziecka :)

Kontakt:

Katarzyna Kuchta
Tel.  663 566 140
kontakt@olqa.pl

Warsztaty taneczne Qumple Dance z Edzią :D

Ciągle Ci miało densów i tańczysz cały czas przed lustrem nasze Qumpelskie układy wspominając lato? To tak jak my!  

Warsztaty taneczne z nikim innym jak z Naszą najbardziej roztańczoną Qumpleką Edzią! Tak, tak, to ona jest twórcą tego całego tanecznego zamieszania i wszystkich choreografii, które na obozie nie opuszczają nas ani na chwilkę.

Czego możemy się spodziewać ?? Tego co pingwinki lubią najbardziej! Czyli dużo.... radości, energii i oczywiście tańca. Nauczymy się nowych tańców, powtórzymy te dobrze znane, a na koniec na pamiątkę zrobimy nakryweczkę na jutuba :DCzas trwania: 90 - 120 min. 

Uczestnicy:

 • Dzieci w wieku od 7 do 14 lat

Miejsce:

 • Sala lustrzana Pozytywnej Szkoły Podstawowej w Gdańsku, ul. Azaliowa 18

Cena:

 • 30 zł / osobę

 

Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami, przekonamy Cię dlaczego nasze Taneczne Warsztaty to spoko pomysł na spędzanie wolnego czasu dla Twojego Dziecka ! :)

Kontakt:

Edzia Koper
Tel. 797 441 424‬
e.koper@qumple.plPokazy chemiczne

Co Miksturowi Qumple lubią najbardziej? Szeroko otwarte oczy, buzie oraz WIELKIE WOOOOOOOOOOOOOOW wyszeptane przez dzieci podczas zwariowanego pokazu chemicznego. Pokażemy Wam chemię z zupełnie najciekawszej strony :) Poznacie nieziemskie właściwości suchego lodu i ciekłego azotu, zobaczycie produkcję ogromnej pasty dla słonia, a na tą super podróż zabierze Was chemiczna lokomotywa!

 

Czas trwania: 30 - 45 min.

Liczba uczestników: dowolna (maksymalnie ok 100 osób, aby każdy mógł wszystko dobrze zaobserwować)

Miejsce: Warszawa i okolice

Jeżeli chcecie, urozmaicić lekcje, rozbudzić w dzieciach ducha nauki, zainteresować poznawaniem świata na maksa, to czekamy na kontakt :)

Koszt: Cena ustalana indywidualnie.

 

 

 

Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami, przekonamy Cię dlaczego nasze Pokazy to super pomysł na nietypową lekcję dla dzieci!

Kontakt:

 

Karolina Hawryluk 
Tel. 535 180 170
k.hawryluk@qumple.pl
     
  Ewelina Chojnowska 
Tel. 604 453 446
e.chojnowska@qumple.p

Stoiska naukowe na eventach

Bo... Nie samą szkołą żyje człowiek :) Możemy się spotkać na wszelkiego rodzaju eventach pod jednym warunkiem - że będą tam Młodzi, Chętni do poznawania świata i Zwariowani Qumple. Przygotujemy Wam stoisko, na którym poczujecie naukę! Każdy odwiedzający własnoręcznie wykona szereg eksperymentów oraz dowie się mnóstwa ciekawostek!

Czas trwania: Nieograniczony

Tematyka: Stoisko chemiczne lub fizyczne

Liczba uczestników: Nieograniczona. Uczestnicy podchodzą rotacyjnie przez cały czas trwania imprezy. Stoisko obsługiwane jest przez dwie osoby, które na bieżąco pokazują wybrane doświadczenia.

Miejsce: Cała Polska.

Koszt: Cena ustalana indywidualnie.

 

 

 

Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami, przekonamy Cię dlaczego nasze Stoiska naukowe to super pomysł na uatrakcyjnienie imprezy dla dzieci!

Kontakt:

 

Karolina Hawryluk 
Tel. 535 180 170
k.hawryluk@qumple.pl
     
  Ewelina Chojnowska 
Tel. 604 453 446
e.chojnowska@qumple.pl

Zadymione Urodziny z MIKSTURĄ

To super aktrakcja na imprezę urodzinową. Swoimi wybuchami leko przyćmimy blask świeczki na torcie, ale cooo tam :P

To propozycja dla młodych naukowców! Podczas naszego spotkania przeprowadzimy krótki, ale bardzo widowiskowy pokaz chemiczny, oczywiście z pomocą Qumpla Jubilata!


Każdy uczestnik imprezy zamieni się w naukowca i pod naszym czujnym okiem wykona szereg wypasionych doświadczeń! Będzie się działo na całego, ale nie bójcie się nie puścimy Wam imprezy z dymem ;)

Terminy i czas trwania imprezy

 • Sobota, niedziela, popołudnia w dni robocze
 • 60 min. 
 • Uwzględnia czas pokazu i części warsztatowej

Miejsce

 • Dom jubilata
 • Sala w klubie malucha bądź kawiarni
 • Park, ogród (w cieplejszych miesiącach)

Miejsce organizacji urodzinek zapewnia Rodzic dziecka. W razie potrzeby pomagamy przy rezerwacji obiektu.

Tematyka

 • Kolorowe eksperymenty, Para, piana i ciśnienie, Chemiczne wulkany, Chemiczne Glutki

Uczestnicy

 • dzieci w wieku 6 - 12 lat
 • od 10 do 20 osób
 • zarówno chłopcy jak i dziewczynki

Cena

 • 350 - 450zł w zależności od ilości uczestników i wybranego programu
 • Opłata nie zawiera kosztów wynajmu obiektu oraz poczęstunku


Rezerwacja

Urodzinki Miksturowe umawiamy telefonicznie lub mailowo. Jakieś pytania? Śmiało piszcie lub dzwońcie :) 

 

 

Urodzinki (Trójmiasto) Urodzinki (Warszawa)

 

Kasia Kuchta
Tel. 663 566 140
k.kuchta@qumple.pl

Karolina Hawryluk 
Tel. 535 180 170
k.hawryluk@qumple.pl
  Ewelina Chojnowska 
Tel. 604 453 446
e.chojnowska@qumple.p

 

 

Urodzinki Piłkarskie

Qumple zapraszają małych i nieco większych fanatyków "Gały" na fajowe urodzinki w Piłkarskim temacie.

Zamiast uskutaczniać objadanie się, młody Jubilat oraz jego najważniejsi goście zostaną wkręceni w piłkarskie zabawy i zadania z niezłą dawką humoru :D


Wybór nie jest prosty... chipsy i cola czy piłeczka z kupą śmiechu? :D

Terminy i czas trwania imprezy

 • Sobota, niedziela, popołudnia w dni robocze
 • 90 - 120 min. (zależy od wieku i liczby uczestników)
 • Uwzględnia czas animacji i czas na drobny, (dość) zdrowy poczęstunek :)

Miejsce

 • Boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią (otwarte lub kryte w zależności od pory roku)
 • Sala sportowa lub jej część
 • Park, duży ogród lub inna otwarta przestrzeń (w cieplejszych miesiącach)

Miejsce organizacji urodzinek zapewnia Rodzic dziecka. W razie potrzeby pomagamy przy rezerwacji obiektu.

Uczestnicy

 • dzieci w wieku 6-12 lat
 • od 10 do 20 osób
 • chłopcy jak i dziewczynki nie potrafiące usiedzieć w miejscu :)

 

 

Cena

 • 300 zł / 90-120 min. zabawy w klimacie Piłkarskim
 • Opłata nie zawiera kosztów wynajmu obiektu oraz poczęstunku


Rezerwacja

Urodzinki na sportowo umawiamy telefonicznie lub mailowo. Jakieś pytania? Śmiało piszcie lub dzwońcie :) 

Marcin Garsztka 
Tel. 512 413 247
m.garsztka@qumple.pl

 

Bubble Urodzinki!

Jeżeli Twoje dziecko jest niezłym wariatunciem, lubi emocje i szaleństwo na całego a do tego obraca się w gronie równie zwariowanych bzików polecamy urodzinki w klimacie Bubbli :D

To bezpieczna forma kontaktowych gier i zabaw, które zawsze kończą się miękkim lądowaniem :)


Za sprawą specjalnych dmuchanych kul zwanych Bubblami dzieci mogą uprawiać zapasy, wykonywać akrobacje a nawet grać w wyjątkowo emocjonujące gry zespołowe poruszając się wewnątrz Bubbli :D 

Terminy i czas trwania imprezy

 • Sobota, niedziela, popołudnia w dni robocze
 • 90 - 120 min. (zależy od wieku i liczby uczestników)
 • Uwzględnia czas animacji i czas na drobny, (dość) zdrowy poczęstunek :)

Miejsce

 • Boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią (otwarte lub kryte w zależności od pory roku)
 • Sala sportowa lub jej część
 • Park, duży ogród lub inna otwarta przestrzeń (w cieplejszych miesiącach)

Miejsce organizacji urodzinek zapewnia Rodzic dziecka. W razie potrzeby pomagamy przy rezerwacji obiektu.

Uczestnicy

 • dzieci w wieku 7 - 12 lat
 • od 10 do 20 osób
 • zarówno chłopcy jak i dziewczynki

 

 

Cena

 • 300 zł / 90-120 min. strasznie fajnej zabawy prz użyciu Bubbli :D
 • Opłata nie zawiera kosztów wynajmu obiektu oraz poczęstunku


Rezerwacja

Urodzinki na sportowo umawiamy telefonicznie lub mailowo. Jakieś pytania? Śmiało piszcie lub dzwońcie :) 

Marcin Garsztka 
Tel. 512 413 247
m.garsztka@qumple.pl

 

Urodzinki Archery Tag!

Czy łuki i strzały mogą wypełnić czas podczas urodzinek Twojej pociechy? I to jak! Zaskoczymy gości mega programem o tematyce łuczniczej w zupełnie innej odsłonie. 

Dzieci poznają i oswoją się ze sprzętem, załapią nieco techniczki, wykalibrują celowniki aby finalnie rozegrać pojedynek w łuczniczego paintballa, tzw. Archery Tag.


Brzmi przerażająco?! Nie powinno :) To bezpieczna i strasznie atrakcyjna forma gry z użyciem ochronnych masek i bezpiecznych strzał zakończonych miluśką pianką :)

Terminy i czas trwania imprezy

 • Sobota, niedziela, popołudnia w dni robocze
 • 90 - 120 min. (zależy od wieku i liczby uczestników)
 • Uwzględnia czas animacji i czas na drobny, zdrowy poczęstunek :)

Miejsce

 • Boisko sportowe (otwarte lub kryte w zależności od pory roku)
 • Sala sportowa lub jej część
 • Park, duży ogród lub inna otwarta przestrzeń (w cieplejszych miesiącach)

Miejsce organizacji urodzinek zapewnia Rodzic dziecka. W razie potrzeby pomagamy przy rezerwacji obiektu.

Uczestnicy

 • dzieci w wieku 9 - 15 lat
 • od 10 do 20 osób
 • zarówno chłopcy jak i dziewczynki

 

 

Cena

 • 300 zł / 90-120 min. mega zabawy przy użyciu sprzętu Archery Tag!
 • Opłata nie zawiera kosztów wynajmu obiektu oraz poczęstunku


Rezerwacja

Urodzinki na sportowo umawiamy telefonicznie lub mailowo. Jakieś pytania? Śmiało piszcie lub dzwońcie :) 

Marcin Garsztka 
Tel. 512 413 247
m.garsztka@qumple.pl

Urodzinki All Fun Sport

Podczas urodzinek All Fun nie czepiamy się jednej dyscypliny czy tematu. Bawimy się do upadłego z wykorzystaniem nietypowych gier i zabaw z całego świata. 

Tchoukball, Intercross, Frisbee Ultimate, Flag Football, Kubb, Molkky... mamy nie kończącą się listę Zajawek które możemy uskutecznić podczas tego wyjątkowego dnia.


Extra Zajaweczki w połączeniu z naszą nietuzinkową Kadrunią dają Wam gwarancję na najlepsze urodzinki ever!  To jak, świętujemy razem? :D

Terminy i czas trwania imprezy

 • Sobota, niedziela, popołudnia w dni robocze
 • 90 - 120 min. (zależy od wieku i liczby uczestników)
 • Uwzględnia czas animacji i czas na drobny, zdrowy poczęstunek :)

Miejsce

 • Boisko sportowe (otwarte lub kryte w zależności od pory roku)
 • Sala sportowa lub jej część
 • Park, duuuży ogród lub inna otwarta przestrzeń (w cieplejszych miesiącach)

Miejsce organizacji urodzinek zapewnia Rodzic dziecka. W razie potrzeby pomagamy przy rezerwacji obiektu.

Uczestnicy

 • dzieci w wieku 7 - 15 lat
 • od 10 do 20 osób
 • zarówno chłopcy jak i dziewczynki

 


Cena

 • 300 zł / 90-120 min. najlepszej zabawy! 
 • Opłata nie zawiera kosztów wynajmu obiektu oraz poczęstunku


Rezerwacja

Urodzinki na sportowo umawiamy telefonicznie lub mailowo. Jakieś pytania? Śmiało piszcie lub dzwońcie :) 

Marcin Garsztka 
Tel. 512 413 247
m.garsztka@qumple.pl

Urodzinki na Miarę

Zapraszamy na niezapomniane urodzinki na miarę. Uwielbiamy imprezki, więc jeśli chcecie spędzić ten wyjątkowy dzień z nami, wchodzimy w to w ciemno! :D

Ciacho, maszyna, super atmosfera, My i Wy. Czego chcieć więcej?!

 

Terminy i czas trwania

 • Sobota, niedziela, popołudnia w dni robocze.
 • 2 - 3 godziny w zależności wieku uczestników oraz wybranego projektu
 • Podany czas trwania uzględnia czas szycia wybranego projektu oraz przerwa na poczęstunek

Miejsce

 • pracownia by Olqa, ul. Budowlanych 29/3, Gdańsk

Uczestnicy

Dzieci w wieku od 7 lat.

Maksymalnie 7 uczestników.

Cena

 • 360-590 zł
 • Cena uzależniona od liczby uczestników oraz od rodzaju projektu
 • Zawiera opiekę instruktora, maszyny do szycia, materiały, akcesoria krawieckie oraz mały upominek dla solenizanta
 • Cena nie zawiera poczęstunku


Opcja 1. Proponowane projekty do wyboru: opaska na głowę (pin-up), koszyczek na skarby, okładka na zeszyt, zakładki do książek, poduszka jasiek.

 


Opcja 2. Proponowane projekty: poduszka (chmurka, księżyc, zębuszka, sowa itp.), spódniczka bawełniana, czapka, komin, piórnik, workoplecak, portfelik.

 

Rezerwacja

Urodzinki na Miarę umawiamy telefonicznie lub mailowo. Jakieś pytania? Śmiało piszcie lub dzwońcie :) 

Kontakt:

Katarzyna Kuchta
Tel. 663 566 140
kontakt@olqa.pl

Jak zapisać się na nasze warsztaty i zajęcia? Przede wszystkim jak najszybciej :)

W przypadku organizowanych przez nas warsztatów w każdym ogłoszeniu podany będzie kontakt do zapisów. Na warsztaty Qumple na Miarę możliwe są również zapisy przez formularz (różowy przycisk w prawym górnym rogu ekranu) na naszej stronce.

 

W przypadku chęci zorganizowania urodzin czy warsztatów w szkołach i przedszkolach lub współpracy z nami na eventach, prosimy o kontakt z odpowiedzialną za usługę osobą, wszelkie informacje w zakładce KONTAKT.

 

Do zobaaaaa Qumple:)

Dokumenty do pobrania

 Warunki uczestnictwa Qumple Na Miarę warsztaty jednorazowe

 Warunki uczestnictwa Qumple na Miarę warsztaty cykliczne

 Regulamin Warsztatów Qumple na Miarę

 Wykrój Qumple na Miarę - Gumka pin-up

Dane kontaktowe

 

Warsztaty, pokazy i urodziny (Trójmiasto)

 

Kasia Kuchta
Tel. 663 566 140
k.kuchta@qumple.pl

 

Marcin Garsztka
Tel. 512 413 247
m.garsztka@qumple.pl

Warsztaty, pokazy i urodziny (Warszawa)

 

Karolina Hawryluk 
Tel. 535 180 170
k.hawryluk@qumple.pl

 

Ewelina Chojnowska 
Tel. 604 453 446
e.chojnowska@qumple.pl

Stoiska naukowe na eventach

 

Karolina Hawryluk 
Tel. 535 180 170
k.hawryluk@qumple.pl

 

 

Dane do faktury

Qumple Sp. z o.o.
ul. Jaśminowy Stok 65/21
80-177 Gdańsk
NIP 957 109 31 81
BGŻ BNP Paribas: 36 1750 0012 0000 0000 3685 0434